Az Ausom Gosoul 2 Pro elektromos rollerrel a mindennapi utazás többé nem terhes kötelesség. Mindenki tudja, hogy az idő drága, és senki sem szeretne dugóban vesztegelni vagy zsúfolt tömegközlekedési eszközökön zötykölődni. Ez a roller pontosan azt nyújtja, amire szüksége van: gyors, megbízható és kényelmes közlekedést, minimális bosszúság mellett. Felejtse el a késéseket és a frusztrációt, élvezze a szabadságot, amit egy ilyen eszköz kínál.

Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller – reggeli ingázás


A 2012-ben alapított Geekbuying egy nemzetközi e-kereskedelmi felület, amelyben világszerte több mint ötmillió felhasználó bízik. Az üzlet fő profilja az innovatív technológiai termékek, az elektromos kerékpároktól és okosotthoni eszközöktől kezdve a 3D nyomtatókig és lézergravírozókig. Az EU-ban, az Egyesült Államokban és az Egyesült Királyságban található központokkal, valamint egy lengyelországi EU-s szervizponttal a Geekbuying gyors, vámmentes szállítást és megbízható vevőszolgálatot garantál, akár két év garanciával. A Trustpilot által hitelesített, 4,4/5-ös átlagos értékelésű áruház.


Röviden
Mi ez?
Erős, nagy hatótávú elektromos roller
Mit tud?
Max 1400W motor, 90 km hatótáv, 50 km/h sebesség, dupla lengőkaros felfüggesztés, NFC feloldás
Mibe kerül?
195 965 Ft kuponnal
Kinek jó?
Akik gyors, kényelmes és megbízható közlekedési eszközt keresnek a mindennapokra

A termék a Geekbuying webáruházában érhető el, a Gosoul2Pro kuponkóddal 195 965 Ft-ért; Ismeretlen raktárból szállítva.

Kattints ide a termékoldalhoz: Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller

Mennyire bonyolult az első használat és a mindennapi üzemeltetés?

Az Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller tervezésekor a kényelem és az egyszerűség volt a legfőbb szempont. Az első beállítás minimális erőfeszítést igényel, mivel az alkatrészek többsége már előre össze van szerelve. Csupán néhány csavar meghúzása, a kormány rögzítése, és máris útra kelhet. A használat pedig még ennél is egyszerűbb. Az áttekinthető kezelőfelület, a könnyen elérhető gombok és a tiszta kijelző gondoskodik arról, hogy azonnal otthonosan érezze magát a rollerrel. Nincs szükség bonyolult beállításokra vagy hosszú tanulási időre. Csak felpattan, bekapcsolja, és máris élvezheti a gurulást.

A roller megbízhatósága kiemelkedő a mindennapokban. A 10 colos, tömlő nélküli abroncsok defektmentességet biztosítanak, így nem kell tartania a váratlan leállásoktól. A kettős lengőkaros felfüggesztés, a ShocFree rendszer, hatékonyan nyeli el az úthibákat, legyen szó kátyúkról, fekvőrendőrről vagy murvás útról. Ez nemcsak kényelmesebbé, de stabilabbá és biztonságosabbá is teszi az utazást. A roller sokkal jobban tapad az úthoz, és magabiztosabban irányítható, mint a hagyományos, merev felfüggesztésű modellek. Az ergonómikus kormány és a szélesebb fellépő (520×185 mm) hozzájárul a hosszú távú kényelmes utazáshoz, csökkentve a fáradtságot és optimalizálva a súlyelosztást.

Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller – városi közlekedés

Bírja a napi megpróbáltatásokat? (Anyagok és tartósság)

Az Ausom Gosoul 2 Pro elektromos rollert mindennapi használatra tervezték, strapabíró anyagokból épült. A váz STL anyagból készült, ami hosszú élettartamot és stabilitást garantál. Az IP54-es vízállósági besorolás azt jelenti, hogy a roller ellenáll a fröccsenő víznek és a pornak, így egy kisebb eső vagy poros út sem okoz gondot. Természetesen nem érdemes vele tócsákba hajtani, de a mindennapi használat során felmerülő időjárási viszontagságoknak ellenáll.

A roller 130 kg-os maximális terhelhetősége azt jelenti, hogy a legtöbb felnőtt gond nélkül használhatja, akár hátizsákkal vagy bevásárlással is. A motor teljesítménye is hozzájárul a robusztussághoz. A 48V-os rendszer és az 1400W-os csúcsteljesítményű motor 28 Nm nyomatékot biztosít, ami nemcsak dinamikus gyorsulást eredményez, hanem a meredekebb emelkedők (akár 27%-os dőlésszög) leküzdését is lehetővé teszi. Ez különösen hasznos városi környezetben, ahol gyakran találkozhatunk felüljárókkal vagy dombos szakaszokkal.

A fékrendszer is a biztonságot és a hosszú élettartamot szolgálja. Az E-ABS rendszer és az első-hátsó tárcsafékek kombinációja hatékony és megbízható lassulást biztosít, még vészhelyzetben is. A 10 colos tömlő nélküli gumik nemcsak a kényelmet, hanem a tartósságot is növelik, hiszen kevésbé hajlamosak a defektre, mint a hagyományos belső gumis megoldások. Az NFC feloldó rendszer és a jelszavas védelem extra biztonságot nyújt a lopás ellen, így nyugodtabban hagyhatja a rollert, ha rövid időre magára kell hagynia.

Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller – biztonságos utazás

Takarítás és karbantartás: teher vagy könnyű feladat?

Az Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller karbantartása és tisztítása nem igényel különösebb szaktudást vagy sok időt. Az IP54-es vízállósági besorolásnak köszönhetően a külső tisztítás egyszerű: egy nedves ruhával könnyedén letörölhető a por és a szennyeződés. Fontos, hogy ne használjon nagynyomású mosót, és kerülje a közvetlen vízsugarat az elektronikai alkatrészeken.

A tömlő nélküli gumik előnye, hogy nem kell rendszeresen ellenőrizni a nyomásukat, mint a hagyományos gumik esetében, és a defektveszély is minimális. Ha mégis szükség lenne gumicserére, az egyszerűbb, mint a belső gumis változatoknál. A fékrendszer karbantartása is minimális. Időnként érdemes ellenőrizni a fékbetétek állapotát, és szükség esetén cserélni őket, de ez a legtöbb esetben csak hosszú idő után válik aktuálissá.

Az akkumulátor élettartamának megőrzése érdekében javasolt a rendszeres töltés, és kerülni kell a teljes lemerülést. Ha hosszabb ideig nem használja a rollert, érdemes félig feltöltött állapotban tárolni, és havonta egyszer ellenőrizni a töltöttségi szintet. A lánc vagy szíj hiánya (közvetlen agymotoros meghajtás) további karbantartási feladatoktól mentesít, így nem kell aggódnia a kenés vagy a feszesség beállítása miatt. Összességében az Ausom Gosoul 2 Pro egy olyan roller, ami a minimális karbantartási igényével is hozzájárul a stresszmentes mindennapokhoz.

Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller – töltés

Miért fogja szeretni az Ausom Gosoul 2 Pro elektromos rollert a családja?

  • Időmegtakarítás a mindennapokban: Az 50 km/h-s maximális sebesség és a 90 km-es hatótávolság lehetővé teszi, hogy gyorsan és hatékonyan jusson el A pontból B pontba, elkerülve a forgalmi dugókat és a tömegközlekedés zsúfoltságát. Ez rengeteg időt szabadít fel, amit a családjával tölthet.
  • Egyszerű és kényelmes használat: Az ergonomikus kialakítás, a széles fellépő és a dupla lengőkaros felfüggesztés rendkívül kényelmes utazást biztosít, még hosszabb távokon is. Az NFC feloldás és a jelszavas védelem egyszerűvé és biztonságossá teszi a használatot, így nem kell aggódnia a roller biztonságáért.
  • Biztonságos és megbízható közlekedés: A hatékony E-ABS és tárcsafékrendszer, a fényes világítás (első lámpa, hátsó lámpa, irányjelzők, hangulatvilágítás) és a stabil 10 colos tömlő nélküli gumik mind a biztonságos közlekedést szolgálják. Az erős motor pedig megbízható teljesítményt nyújt, még emelkedőkön is.

A termék a Geekbuying webáruházában érhető el, a Gosoul2Pro kuponkóddal 195 965 Ft-ért; Ismeretlen raktárból szállítva.

Vásárlás itt:

Ausom Gosoul 2 Pro elektromos roller

Hasonló írások oldalunkról


Ez nem teszt, hanem egy termékbemutató, melyet a forgalmazó által közölt adatok alapján írtunk.


Gyakori kérdések a mindennapi használattal kapcsolatban

K: Milyen messzire jut el az Ausom Gosoul 2 Pro egyetlen feltöltéssel? V: Az Ausom Gosoul 2 Pro akár 90 km-es távolságot is megtehet egyetlen töltéssel, köszönhetően a nagy kapacitású 864Wh-s akkumulátorának.

K: Mekkora a roller legnagyobb sebessége? V: A roller maximális sebessége 50 km/h, ami gyors és hatékony városi közlekedést tesz lehetővé.

K: Milyen típusú rugózással rendelkezik a roller? V: Az Ausom Gosoul 2 Pro egyedi ShocFree dupla lengőkaros felfüggesztési rendszerrel van felszerelve, amely kiválóan elnyeli az úthibákat és növeli a kényelmet.

K: Milyen fékrendszert alkalmaz? V: A roller E-ABS és első-hátsó tárcsafékek kombinációjával rendelkezik, ami megbízható és hatékony lassulást biztosít.

K: Mennyi időt vesz igénybe az akkumulátor teljes feltöltése? V: Az akkumulátor teljes feltöltéséhez körülbelül 9 órára van szükség.

K: Milyen a roller vízállósági besorolása? V: Az Ausom Gosoul 2 Pro IP54-es vízállósági besorolással rendelkezik, ami azt jelenti, hogy ellenáll a fröccsenő víznek és a pornak.

K: Mennyi a maximális terhelhetősége? V: A roller maximális terhelhetősége 130 kg, így a legtöbb felnőtt számára alkalmas.

K: Rendelkezik-e a roller valamilyen lopás elleni védelemmel? V: Igen, a Gosoul 2 Pro NFC és jelszavas feloldó rendszerrel is rendelkezik a fokozott biztonság érdekében.

K: Milyen abroncsokkal van felszerelve? V: A roller 10 colos tömlő nélküli gumikkal rendelkezik, amelyek jobb tapadást, stabilitást és defektállóságot biztosítanak.

K: Milyen meredekségű emelkedőket képes leküzdeni? V: Az erős motorjának köszönhetően a roller akár 27%-os emelkedőket is könnyedén leküzd.


Több kupon és ajánlat a kupon.hoc.hu oldalon!

Iratkozz fel YouTube csatornánkra!


A cikk forrása: HOC.hu