Ninkear N16 Pro laptopHa egy olyan hordozható számítógépet keresel, amely a csúcskategóriás funkciókat nyújtja, de nem szeretnéd kifizetni a prémium árakat, akkor a Ninkear N16 Pro laptop a megfelelő választás. Ez a modell azoknak készült, akik pontosan tudják, mit akarnak: erős teljesítményt, lenyűgöző kijelzőt és megbízható működést, miközben a költségvetésük is rendben marad. Nézzük meg részletesebben, miért érdemes ezt a gépet közelebbről megismerni!

Ninkear N16 Pro laptop – elegáns, vékony kialakítás

Röviden
Mi ez?
Nagy teljesítményű laptop
Mit tud?
Intel Core Ultra 5 / i7-12700H processzor, 16 hüvelykes 2.5K 120Hz kijelző, 16/24GB RAM, 1/2TB SSD
Mibe kerül?
168 800 Ft
Kinek jó?
Diákoknak, irodai munkára, tartalomfogyasztásra, könnyedebb játékra

A termék a Banggood webáruházban szerezhető be, a BG721b0d kuponkód felhasználásával 168 800 Ft-ért; EU raktárból történő szállítással.BG721b0d168 800 Ft

Kattints ide a termékoldalhoz: Ninkear N16 Pro laptop

Kedvező áron elérhető prémium jellemzők: mit kínál a Ninkear N16 Pro laptop?

A Ninkear N16 Pro laptop nem csupán ígéreteket tesz, hanem valóban teljesít, ha az ár-érték arányról van szó. Az első, ami azonnal feltűnik, a 16 hüvelykes, 2.5K felbontású IPS kijelző, mely ráadásul 120Hz-es képfrissítési rátával büszkélkedhet. Ez a kombináció ritkaság ebben az árkategóriában. A magas felbontás garantálja a borotvaéles képet, legyen szó munkáról, filmnézésről vagy akár könnyedebb játékról. A 120Hz pedig simább görgetést és folyékonyabb vizuális élményt biztosít, ami különösen érezhető a mindennapi használat során.Ninkear N16 Pro laptop

A Ninkear N16 Pro laptop a motorháztető alatt sem okoz csalódást. Választható Intel Core Ultra 5 125H/225H vagy Intel Core i7-12700H processzorral érkezik, mindkettő 14 maggal és 18-20 szállal. Ez a processzorerő bőségesen elegendő a legtöbb feladathoz, legyen szó irodai munkáról, tartalomfogyasztásról, programozásról vagy akár közepesen erőforrás-igényes alkalmazások futtatásáról. A 10nm-es (i7-12700H) vagy 7nm/3nm-es (Ultra 5) gyártástechnológia hatékony működést és jó energiafelhasználást garantál.Ninkear N16 Pro laptopnak

A Ninkear N16 Pro laptop memória és tárhely terén is rugalmasságot kínál. Kérhető 16GB DDR4 RAM-mal 1TB SSD-vel, vagy akár 24GB LPDDR5 RAM-mal 1TB vagy 2TB SSD-vel. A LPDDR5 memória gyorsabb adatátvitelt tesz lehetővé, ami különösen előnyös a multitasking és az erőforrás-igényesebb feladatok során. Az SSD pedig villámgyors rendszerindítást és alkalmazásbetöltést biztosít, ami jelentősen javítja a felhasználói élményt. A 2.0MP-es kamera videóhívásokhoz és a háttérvilágítású billentyűzet a gyengébb fényviszonyok között is kényelmes gépelést biztosít.Ninkear N16 Pro laptop

Ninkear N16 Pro laptop – billentyűzet háttérvilágítással

Milyen kompromisszumokkal jár a Ninkear N16 Pro laptop, és miért fogadhatóak el ezek?

Ahogy az ár-érték arányra fókuszáló termékeknél megszokott, a Ninkear N16 Pro laptop sem tökéletes, de a kompromisszumok abszolút elfogadhatóak. A leginkább szembetűnő “hiányosság” a dedikált grafikus kártya hiánya. Az Intel Iris Xe Graphics vagy Intel Arc integrált GPU-k ugyan képesek megbirkózni a mindennapi feladatokkal, sőt, még néhány régebbi vagy kevésbé erőforrás-igényes játékot is elvisznek, de ne várjunk tőlük AAA kategóriás játékok futtatását maximális beállításokon. Ez azonban a célközönség számára általában nem jelent problémát, hiszen a laptop elsősorban produktivitásra és tartalomfogyasztásra készült, nem pedig hardcore gamingre.Ninkear N16 Pro laptop

Egy másik szempont, amit érdemes megvizsgálni a Ninkear N16 Pro laptop esetében, az az anyaghasználat. Bár az ABS+fém kombináció elegáns megjelenést kölcsönöz neki, és a vékony, 12mm-es profil, valamint az 1,8 kg-os súly rendkívül hordozhatóvá teszi, a prémium alumínium unibody házakhoz képest érezhető a különbség. Ez azonban egy olyan kompromisszum, amiért cserébe jelentős árelőnyt kapunk, és a mindennapi használat során ez a különbség alig észrevehető. A 57.75Wh vagy 79.80Wh akkumulátor kapacitás akár 8 órás üzemidőt is ígér, ami a legtöbb felhasználó számára elegendő egy munkanapra.Ninkear N16 Pro laptopot

Összességében a Ninkear N16 Pro laptop kompromisszumai tökéletesen illeszkednek az árkategóriába. Nem próbál meg gamer laptopnak vagy prémium ultrabooknak tűnni, hanem őszintén azt nyújtja, amire a legtöbb embernek szüksége van: megbízható teljesítményt, kiváló kijelzőt és jó hordozhatóságot, mindezt egy rendkívül versenyképes áron. A WIFI 6 és Bluetooth 5.2 támogatás pedig a modern csatlakozási igényeket is kielégíti.Ninkear N16 Pro laptop

Ninkear N16 Pro laptop – vékony káva, modern design

Hosszútávú megtakarítás: hogyan éri meg a Ninkear N16 Pro laptop megvásárlása?

Amikor a Ninkear N16 Pro laptop beszerzésén gondolkodunk, nem csak az azonnali árelőnyt érdemes figyelembe venni, hanem a hosszú távú megtérülést is. Egy hasonló specifikációjú, ismertebb márkájú laptop könnyedén kerülhet kétszer, vagy akár háromszor ennyibe. Ez a kezdeti befektetés különbség önmagában is jelentős megtakarítást jelent.Ninkear N16 Pro laptop

A Ninkear N16 Pro laptop erős processzora és bőséges memóriája garantálja, hogy a gép hosszú évekig megállja a helyét a mindennapi feladatok során. Nem kell aggódni, hogy egy-két év múlva elavulttá válik, és újabb befektetésre lesz szükség. A Windows 11 operációs rendszer globális verziója azonnal használható, és a rendszeres frissítések biztosítják a biztonságot és a kompatibilitást a legújabb szoftverekkel.Ninkear N16 Pro laptop

A nagy felbontású 120Hz-es kijelző nem csak a munkát teszi élvezetesebbé, hanem a multimédiás tartalmak fogyasztását is. Nem kell külön monitort vásárolni a jobb vizuális élményért, ami szintén megtakarítás. A WIFI 6 támogatás pedig gyors és stabil internetkapcsolatot biztosít, ami elengedhetetlen a mai online világban. A Ninkear N16 Pro laptop tehát nem csak olcsóbb, hanem okosabb választás is lehet, ha a hosszú távú költséghatékonyságot nézzük.

Gondoljunk csak bele, mennyi pénzt spórolhatunk meg, ha nem kell évente frissíteni a gépünket, vagy ha nem kell drága kiegészítőket vásárolni a megfelelő funkcionalitás eléréséhez. A Ninkear N16 Pro laptop egy olyan befektetés, ami hosszú távon is kifizetődő, és segít a költségvetés kordában tartásában. Ez a hozzáállás jellemzi az igazi értékvadász spórolót, aki nem csak az árcédulát nézi, hanem a teljes életciklus költségét is figyelembe veszi.Ninkear N16 Pro laptop

Ninkear N16 Pro laptop – csatlakozók

A Ninkear N16 Pro laptop legkiemelkedőbb ár-érték arányú jellemzői

  • 16 hüvelykes 2.5K 120Hz IPS kijelző16 hüvelykes 2.5K 120Hz IPS kijelző: Ez a kijelző a Ninkear N16 Pro laptop egyik legnagyobb erőssége. A magas felbontás és a gyors képfrissítés kombinációja kiváló vizuális élményt nyújt, ami ebben az árkategóriában ritkaság. Ideális munkához, filmnézéshez és minden olyan tevékenységhez, ahol fontos a részletgazdag és sima kép.Ninkear N16 Pro laptop
  • Intel Core Ultra 5 / i7-12700H processzorIntel Core Ultra 5 / i7-12700H processzor: A 14 magos, 18-20 szálas processzor bőséges teljesítményt biztosít a legtöbb feladathoz. Legyen szó irodai alkalmazásokról, böngészésről, videószerkesztésről vagy könnyedebb játékokról, a Ninkear N16 Pro laptop megbízhatóan működik. Nem kell mélyen a zsebébe nyúlnia egy hasonló teljesítményű gépért.Ninkear N16 Pro laptop
  • 16GB DDR4 / 24GB LPDDR5 RAM és 1TB / 2TB SSD16GB DDR4 / 24GB LPDDR5 RAM és 1TB / 2TB SSD: A bőséges memória és a gyors SSD tárhely garantálja a zökkenőmentes működést és a gyors betöltési időket. A LPDDR5 opció különösen előnyös, ha a multitasking a prioritás. Ez a konfiguráció biztosítja, hogy a Ninkear N16 Pro laptop hosszú távon is megállja a helyét.Ninkear N16 Pro laptop
  • Könnyű és vékony kialakításKönnyű és vékony kialakítás: Az 1,8 kg-os súly és a 12mm-es vastagság rendkívül hordozhatóvá teszi a Ninkear N16 Pro laptopot. Könnyedén magával viheti bárhová, legyen szó utazásról, egyetemi előadásokról vagy kávézóban végzett munkáról. A kompakt méret ellenére a nagy kijelző kényelmes munkaterületet biztosít.Ninkear N16 Pro laptopot
  • WIFI 6 és háttérvilágítású billentyűzetWIFI 6 és háttérvilágítású billentyűzet: Ezek a kényelmi funkciók jelentősen hozzájárulnak a jobb felhasználói élményhez. A WIFI 6 gyorsabb és stabilabb vezeték nélküli kapcsolatot biztosít, míg a háttérvilágítású billentyűzet lehetővé teszi a kényelmes gépelést gyenge fényviszonyok között is. Az ujjlenyomat-olvasó pedig gyors és biztonságos bejelentkezést tesz lehetővé.

A termék a Banggood webáruházban szerezhető be, a BG721b0d kuponkód felhasználásával 168 800 Ft-ért; EU raktárból történő szállítással.BG721b0d168 800 Ft

Vásárlás itt:

Ninkear N16 Pro laptop

Hasonló tartalmak oldalunkon


Ez nem egy teszt, hanem egy termékbemutató, melyet a forgalmazó által közölt adatok alapján állítottunk össze.


Gyakran ismételt kérdések (Értékvadász kiadás)

K: Milyen processzorral érhető el a Ninkear N16 Pro laptop?
K: Milyen processzorokkal érhető el a Ninkear N16 Pro laptop? V: A Ninkear N16 Pro laptop többféle processzorral kapható: Intel Core Ultra 5 125H, Intel Core Ultra 5 225H, vagy Intel Core i7-12700H. Mindegyik 14 maggal és 18-20 szállal rendelkezik, kiváló teljesítményt nyújtva.

K: Milyen a kijelzője a Ninkear N16 Pro laptopnak?
K: Milyen kijelzővel rendelkezik a Ninkear N16 Pro laptop? V: A Ninkear N16 Pro laptop egy 16 hüvelykes IPS kijelzővel rendelkezik, 2560 x 1600 (2.5K) felbontással és 120Hz-es képfrissítési rátával, ami éles képet és sima mozgást biztosít.

K: Mennyi RAM és SSD tárhely választható a Ninkear N16 Pro laptophoz?
K: Mennyi RAM és SSD tárhely választható a Ninkear N16 Pro laptophoz? V: A Ninkear N16 Pro laptop konfigurációtól függően 16GB DDR4 RAM-mal 1TB SSD-vel, vagy 24GB LPDDR5 RAM-mal 1TB vagy 2TB SSD-vel érhető el.

K: Milyen operációs rendszerrel érkezik a Ninkear N16 Pro laptop?
K: Milyen operációs rendszerrel szállítják a Ninkear N16 Pro laptopot? V: A Ninkear N16 Pro laptop előre telepített Windows 11 operációs rendszerrel érkezik, globális verzióban.

K: Milyen a Ninkear N16 Pro laptop akkumulátor-üzemideje?
K: Mennyi ideig bírja az akkumulátor a Ninkear N16 Pro laptopban? V: A Ninkear N16 Pro laptop akkumulátor-üzemideje a konfigurációtól függően változik. Az i7-12700H verzió 57.75Wh-s akkumulátorral, míg az Ultra 125H/225H verzió 79.80Wh-s akkumulátorral akár 8 óra üzemidőt is biztosíthat.

K: Van háttérvilágítású billentyűzete a Ninkear N16 Pro laptopnak?
K: Van háttérvilágítású billentyűzete a Ninkear N16 Pro laptopnak? V: Igen, a Ninkear N16 Pro laptop háttérvilágítású billentyűzettel rendelkezik, ami kényelmes gépelést tesz lehetővé gyenge fényviszonyok között is.

K: Támogatja a Ninkear N16 Pro laptop a WIFI 6-ot?
K: Támogatja a Ninkear N16 Pro laptop a WIFI 6-ot? V: Igen, a Ninkear N16 Pro laptop támogatja a WIFI 6 (IEEE 802.11ax) szabványt, ami gyors és stabil vezeték nélküli internetkapcsolatot biztosít.

K: Milyen csatlakozókkal rendelkezik a Ninkear N16 Pro laptop?
K: Milyen csatlakozókkal van felszerelve a Ninkear N16 Pro laptop? V: A Ninkear N16 Pro laptop 3 db USB 3.0 porttal, 2 db teljes funkcionalitású C típusú porttal, HD kimenettel és 3,5 mm-es fejhallgató csatlakozóval rendelkezik.

K: Mennyire hordozható a Ninkear N16 Pro laptop?
K: Mennyire hordozható a Ninkear N16 Pro laptop? V: A Ninkear N16 Pro laptop súlya mindössze 1,886 kg, vastagsága pedig 20 mm, így rendkívül könnyű és hordozható, ideális utazáshoz és mindennapi használatra.

K: Hol vásárolható meg a Ninkear N16 Pro laptop kedvezményes áron?
K: Hol szerezhető be a Ninkear N16 Pro laptop kedvezményes áron? V: A Ninkear N16 Pro laptop megvásárolható a Banggood áruházban a BG721b0d kuponkóddal 168 800 Ft áron, EU raktárból szállítva.BG721b0d168 800 Ft


Ez nem egy teszt, hanem egy termékbemutató, melyet a forgalmazó által közölt adatok alapján állítottunk össze.


Több kupon és ajánlat a kupon.hoc.hu oldalon!

Iratkozz fel YouTube csatornánkra!


A cikk forrása: HOC.hu