bmax b6 turbo mini pc intel core i5-8257u 16gb ddr4 512gb ssdA Ninkear L20 Mini PC, melyet az Intel Mag Ultra 5 226V processzor hajt, egy olyan parányi számítógép, ami a legmodernebb technológiai vívmányokat ötvözi az elképesztő teljesítménnyel és az energiahatékony működéssel. Ez a minigép több, mint egy egyszerű asztali számítógép; egy okos központ, ami a legkomolyabb felhasználói igényeket is kielégíti, legyen szó munkáról, szórakozásról vagy kreatív feladatokról. A futurisztikus megjelenés és a fejlett hardveres felépítés szavatolja, hogy a Ninkear L20 hosszú távon is megőrizze relevanciáját és hatékonyságát.

Ninkear L20 Mini PC – Kompakt erőmű

Röviden
Mi ez?
Kompakt és nagy teljesítményű mini PC
Mit tud?
Intel Mag Ultra 5 226V processzor, 16GB LPDDR5X RAM, 512GB SSD, 4K hárommonitor kimenet, WIFI6, BT5.3, 2.5G LAN
Mibe kerül?
189 573 Ft
Kinek jó?
Professzionális felhasználóknak, gamereknek, otthoni irodákba, multimédiás központnak

A Banggood áruházban most akciós áron, 189 573 Ft-ért juthat hozzá, ha a BG12d31d kuponkódot használja. A terméket EU raktárból szállítják.BG12d31d189 573 Ft

Kattints ide a termékoldalhoz: Ninkear L20 Mini PC

Okos képességek a burkolat alatt

A Ninkear L20 Mini PC-be a legújabb Intel Mag Ultra 5 226V processzor került, amely nyolc maggal és nyolc szállal rendelkezik, és akár 4,5 GHz-es órajelen is képes működni. Ez az alacsony fogyasztású platform maximális hatékonyságot és teljesítményt biztosít, miközben minimálisra csökkenti az energiafelhasználást. Az Intel® Arc 130V GPU integrált grafikus vezérlője kiváló képminőséget nyújt, legyen szó internetezésről, alapvető képszerkesztésről vagy akár kötetlen játékokról. A 16GB LPDDR5X RAM jelentős sávszélességet biztosít, ami elengedhetetlen a zökkenőmentes játékélményhez és a stabil, párhuzamos feladatvégzéshez. Az 512GB-os SSD ROM elegendő helyet kínál a rendszernek, az alkalmazásoknak, a fényképeknek, videóknak és zenéknek, miközben villámgyors adatátvitelt garantál.

A Windows 11 operációs rendszer modern, pasztell árnyalatokkal és lekerekített sarkokkal ellátott felülete letisztultabb és felhasználóbarátabb élményt nyújt, mint elődje, a Win10. Az intelligens energiagazdálkodási algoritmusok optimalizálják a processzor és a grafikus kártya működését, így a Ninkear L20 Mini PC mindig a legmegfelelőbb teljesítményt nyújtja az adott feladathoz, miközben energiát takarít meg. Ez a technológia különösen hasznos a hosszú távú, intenzív munkavégzés során, ahol a stabilitás és a megbízhatóság alapvető fontosságú.

Ninkear L20 Mini PC – Csatlakozási lehetőségek

Irányítás a 21. században: alkalmazás, automatizálás, integráció

Bár a Ninkear L20 Mini PC nem rendelkezik közvetlen mobilalkalmazás-vezérléssel, a Windows 11 operációs rendszer és a modern csatlakozási lehetőségek révén zökkenőmentesen illeszthető bármilyen okosotthon-környezetbe vagy professzionális munkafolyamatba. A beépített WIFI 6.0 és Bluetooth 5.3 modulok biztosítják a gyors és stabil vezeték nélküli kapcsolatot, lehetővé téve a perifériák és az IoT eszközök egyszerű csatlakoztatását. A 2.5G LAN port ultragyors vezetékes hálózati hozzáférést biztosít, ami ideális nagyméretű fájlok átviteléhez, online játékokhoz vagy streaminghez.

A háromképernyős kimeneti lehetőség – egy HDMI 2.1 (4K@120Hz/8K@60Hz), egy HDMI 1.4 (4K@30Hz) és egy DPPort 1.4 – rendkívül rugalmas megjelenítési opciókat kínál. Ez lehetővé teszi, hogy több monitort csatlakoztasson, növelve ezzel a produktivitást és a multimédiás élményt. Képzelje el, hogy egy blackview tab 20 wifi 4gb/64gb táblagépet használ kiegészítő kijelzőként, vagy egy tronsmart bang 2 hangszórót csatlakoztat a tökéletes hangzásért. A Ninkear L20 Mini PC a modern munkafolyamatok alapköve lehet, ahol a hatékonyság és a rugalmasság kulcsfontosságú.

Az USB4.0 port a legújabb generációs csatlakozási szabványt képviseli, amely rendkívül gyors adatátvitelt és sokoldalú csatlakozási lehetőségeket kínál, beleértve a külső GPU-k és nagy sebességű tárolók támogatását is. Ez a mini PC nem csupán egy számítógép, hanem egy moduláris platform, amely a jövő technológiai kihívásaira is felkészült. A hoc.hu és a hoc weboldalakon is számos hasonló, innovatív megoldásról olvashatunk, amelyek kiegészíthetik a Ninkear L20 nyújtotta élményt.

Ninkear L20 Mini PC – Háromképernyős támogatás

Miként teszi modernné mindennapi rutinját a Ninkear L20 Mini PC?

A Ninkear L20 Mini PC kompakt mérete és nagy teljesítménye révén számos módon modernizálhatja a mindennapi rutinunkat. Otthoni irodában helytakarékos megoldást kínál, miközben elegendő erőt biztosít a komplex feladatokhoz, mint például videószerkesztés, grafikai tervezés vagy szoftverfejlesztés. A hárommonitoros támogatás lehetővé teszi, hogy egyszerre több alkalmazást futtassunk, növelve ezzel a produktivitást és csökkentve a képernyők közötti váltogatás idejét. Ez különösen hasznos lehet, ha például egy tronsmart halo 300 hangszóróval egészítjük ki a multimédiás élményt.

Multimédiás központként is kiválóan megállja a helyét. A 4K és 8K felbontású videók lejátszása zökkenőmentes, így a filmek és sorozatok megtekintése igazi élményt nyújt. A gyors SSD és a bőséges RAM biztosítja, hogy az alkalmazások és a médiafájlok azonnal betöltődjenek. A WIFI 6.0 és a 2.5G LAN pedig garantálja a stabil és gyors internetkapcsolatot, ami elengedhetetlen a streaming szolgáltatásokhoz és az online tartalomfogyasztáshoz. Akár egy aliexpress-ről rendelt okos kiegészítővel is tovább fokozhatjuk a felhasználói élményt.

A Ninkear L20 Mini PC nem csak a munkát és a szórakozást teszi hatékonyabbá, hanem a digitális életünk központjává is válhat. A kompakt méretnek köszönhetően könnyen elrejthető az asztal alatt vagy a monitor mögött, így rendezett és minimalista munkakörnyezetet teremthetünk. Az alacsony zajszintű működés pedig hozzájárul a nyugodt és koncentrált munkavégzéshez. Ez a mini PC egy valódi technológiai ugrás a hagyományos asztali számítógépekhez képest, és a jövő munkaállomásának alapját képezi.

Ninkear L20 Mini PC – Kompakt és stílusos

A leginnovatívabb jellemzők

  • Intel Mag Ultra 5 226V processzorIntel Mag Ultra 5 226V processzor: Nyolc mag, nyolc szál, akár 4,5 GHz-es órajel, ultralow voltage platform a maximális hatékonyságért és teljesítményért.
  • Intel® Arc 130V GPUIntel® Arc 130V GPU: Integrált grafikus kártya kiváló képminőséggel, amely alkalmas internetezésre, fotószerkesztésre és hétköznapi játékokra.
  • 16GB LPDDR5X RAM16GB LPDDR5X RAM: Jelentős széles sávszélesség a sima többfeladatos munkavégzéshez és a kiváló játékélményhez.
  • 512GB SSD ROM512GB SSD ROM: Villámgyors tárhely a rendszer, alkalmazások és médiafájlok számára, gyorsabb betöltési időkkel.
  • Windows 11 operációs rendszerWindows 11 operációs rendszer: Modern, felhasználóbarát felület, optimalizált teljesítmény és biztonság.
  • Háromképernyős kimenetHáromképernyős kimenet: HDMI 2.1 (4K@120Hz/8K@60Hz), HDMI 1.4 (4K@30Hz) és DPPort 1.4 a rugalmas megjelenítési lehetőségekért.
  • WIFI 6.0 és Bluetooth 5.3WIFI 6.0 és Bluetooth 5.3: Gyors és stabil vezeték nélküli kapcsolat a perifériák és az IoT eszközök számára.
  • 2.5G LAN port2.5G LAN port: Ultragyors vezetékes hálózati hozzáférés a nagyméretű fájlok átviteléhez és az online játékokhoz.
  • USB4.0 portUSB4.0 port: A legújabb generációs csatlakozási szabvány rendkívül gyors adatátvitellel és sokoldalú csatlakozási lehetőségekkel.
  • Kompakt méret (129*129*43mm)Kompakt méret (129*129*43mm): Helytakarékos kialakítás, amely könnyen integrálható bármilyen környezetbe.

A Banggood áruházban most akciós áron, 189 573 Ft-ért juthat hozzá, ha a BG12d31d kuponkódot használja. A terméket EU raktárból szállítják.BG12d31d189 573 Ft

Vásárlás itt:

Ninkear L20 Mini PC

Hasonló tartalmak oldalunkon


Ez a cikk egy termékbemutató, nem pedig teszt, melyet a forgalmazó által közölt adatok alapján állítottunk össze.


Gyakori kérdések az okos funkciókról

K: Milyen processzor található a Ninkear L20 Mini PC-ben?
K: Milyen processzor található a Ninkear L20 Mini PC-ben? V: A Ninkear L20 Mini PC-t az Intel Mag Ultra 5 226V processzor hajtja, amely nyolc maggal és nyolc szállal rendelkezik, és akár 4,5 GHz-es órajelen is képes működni.

K: Mennyi RAM-mal rendelkezik a mini PC?
K: Mennyi RAM-mal rendelkezik a mini PC? V: A mini PC 16GB LPDDR5X RAM-mal van ellátva, amely kiváló teljesítményt biztosít a többfeladatos munkavégzéshez és a játékokhoz.

K: Milyen típusú háttértár van benne?
K: Milyen típusú háttértár van benne? V: A Ninkear L20 Mini PC 512GB-os SSD ROM-mal rendelkezik, amely gyors adatátvitelt és bőséges tárhelyet kínál.

K: Támogatja-e a többmonitoros beállítást?
K: Támogatja-e a többmonitoros beállítást? V: Igen, a mini PC háromképernyős kimeneti lehetőséget kínál, egy HDMI 2.1, egy HDMI 1.4 és egy DPPort 1.4 porttal, amelyek 4K és akár 8K felbontást is támogatnak.

K: Milyen vezeték nélküli csatlakozási lehetőségei vannak?
K: Milyen vezeték nélküli csatlakozási lehetőségei vannak? V: A Ninkear L20 Mini PC WIFI 6.0 és Bluetooth 5.3 modulokkal van felszerelve, amelyek gyors és stabil vezeték nélküli kapcsolatot biztosítanak.

K: Van-e gyors vezetékes hálózati portja?
K: Van-e gyors vezetékes hálózati portja? V: Igen, egy 2.5G LAN porttal rendelkezik, amely ultragyors vezetékes hálózati hozzáférést tesz lehetővé.

K: Milyen operációs rendszerrel érkezik?
K: Milyen operációs rendszerrel érkezik? V: A mini PC előre telepített Windows 11 operációs rendszerrel érkezik.

K: Milyen portok találhatók rajta?
K: Milyen portok találhatók rajta? V: A mini PC 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB4.0, 1x 3,5 mm fülhallgató port, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A, 1x USB2.0 Type-A, 1x HDMI 2.1, 1x HDMI 1.4, 1x RJ45 2.5Gbps, 1x USB-C tápegység csatlakozó és 1x DPPort 1.4 porttal rendelkezik.

K: Mennyire kompakt a Ninkear L20?
K: Mennyire kompakt a Ninkear L20? V: A termék mérete 129*129*43mm, ami rendkívül kompakttá teszi, így könnyen elhelyezhető bármilyen munkakörnyezetben.

K: Milyen felhasználásra ajánlott a Ninkear L20 Mini PC?
K: Milyen felhasználásra ajánlott a Ninkear L20 Mini PC? V: Kiválóan alkalmas professzionális felhasználóknak, gamereknek, otthoni irodákba, multimédiás központnak, vagy bárkinek, aki nagy teljesítményű, mégis helytakarékos számítógépet keres.


Ez a cikk egy termékbemutató, nem pedig teszt, melyet a forgalmazó által közölt adatok alapján állítottunk össze.


Több kupon és ajánlat a kupon.hoc.hu oldalon!

Iratkozz fel YouTube csatornánkra!



A cikk forrása: HOC.hu